X Opolski Festiwal Nauki 2012

W dniach 24-25 czerwca 2012 roku KNGP wzięło udział w X Opolskim Festiwalu Nauki. Jego celem było rozpowszechnianie osiągnięć naukowych i technicznych uzyskiwanych przez studentów naszego regionu. Do udziału w Festiwalu poza mieszkańcami woj. opolskiego, zostali zaproszeni pracownicy naukowo-dydaktyczni uczelni wyższych, ośrodków naukowych, bibliotek oraz instytucji muzealnych województwa opolskiego. Główną intencją naszego Koła było stworzenie możliwości zapoznania potencjalnych studentów z ofertą Wydziału Ekonomicznego, związanych oczywiście przede wszystkim z kierunkiem Gospodarki Przestrzennej. Podczas Festiwal z ogromną chęcią odpowiadaliśmy na każde pytanie zainteresowanych oraz wręczaliśmy ulotki przedstawiające ofertę edukacyjną naszego wydziału. Dodatkową atrakcją stał się „kącik” dla najmłodszych Opolan, przy którym można było otrzymać kolorowankę nawiązującą tematyką do zagadnień gospodarki przestrzennej. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz zapraszamy na kolejny, XI Opolski Festiwal Nauki, do którego przygotowujemy się już teraz!

Galeria zdjęć: